Kniha návštěv

Datum 30.03.2018

Vložil Leia

Titulek Nádherné řecké ostrovy

Odpovědět

Rhodos, Zakynthos, Kos, Korfu, Santorini.. řecké ostrovy, ty nikdy nezklamou :) Hodně informací včetně krásných fotek jsem našla zde
https://www.kalimera-recko.cz/
Letos bychom se chtěli vrátit na Rhodos.. teď už i s dětmi :)
https://www.kalimera-recko.cz/ostrov-rhodos/

Datum 30.09.2012

Vložil PAGROS

Titulek propojení stránek

Odpovědět

nenacházím zde kontakt na autora obsahu těchto stránek. Nabízím propojení našich stránek. Moje jsou na této adrese:
https://ellines.tym.cz/

Datum 14.02.2012

Vložil Josef

Titulek Krásné řecko

Odpovědět

Byl jsem tam již devětkrát a po třetí návštěvě mě to doslova donutilo naučit se alespoň několik slov řecky, abych se trochu domluvil. Toužím se seznámit s "místními" a poznat jejich život, kulturu, tradice, svátky, práci atd. atd. Vím, že je to národ, který v minulosti mnoho vytrpěl, ale natolik pevný, že všemu odolal. Jsem malíř a čerpám tam mnoho inspirace ke své práci.

Datum 08.02.2012

Vložil Jarka

Titulek Mám Řecko ráda

Odpovědět

Miluju jeho moře slunce a hlavně ty vůně a hudbu, moc doufám, že se tam znovu podívám:-)

Datum 05.06.2009

Vložil Eliška

Titulek Řecko

Odpovědět

Krásný den,
Řecko je jednou ze zemí, kterou bych s rodinou ráda navštívila. Je moc krásná. Ale s ohledem na velmi početnou psí smečku se nám to asi nikdy nepodaří :-). Nemá kdo hlídat. Tak zatím budu snít.
Eliška

Datum 29.01.2010

Vložil Jarka

Titulek Re: Řecko

Odpovědět

Taky o Řecku jen sním, byla jsem tam jen jednou, ještě svobodná s kamarádkou. Věřím, že se mi podaří našetřit a strávit dovolenou na některém z řeckých ostrovů i s manželem a dětmi :-)

Datum 16.09.2010

Vložil Lada

Titulek Re: Re: Řecko

Odpovědět

Paní Jarko, dovoluji si Vám doporučit svoji zkušenost: ačkoliv při svých cestách po světě se nikdy nevracím dvakrát na stejné místo, u turistikou dosud nepoznamenaného ostrova Limnos jsem však učinila výjimku. Létají tam CK Firo a Alexandrie (s tou jsme byli my), cena pobytu nijak závratná. V srpnu 2008 jsem tam vzala tehdy půlroční vnučku a loni jsme přibrali ještě moji 82letou maminku. Polopenze v hotelu Plati Beach naprosto dostačuje i průměrně zdatným jedlíkům, domácí strava je velmi chutná a rozmanitá. Personál milý, příjemný, přátelský, hotel byl zrekonstruován v r. 2008, lednice a klimatizace zdarma na každém pokoji, nechybí asi sušák na prádlo!! Můžete se podívat na stránky www.platibeach.com, kde jsou aktuální fotky, nebo na webovky výše jmenovaných CK. Přeji Vám, aby se Vám brzy podařil Váš záměr a pokud byste zavítali na Limnos, tak aby se Vám tam líbilo stejně jako nám! S pozdravem Lada Vitíková

Datum 20.01.2012

Vložil Eva J.

Titulek Re: Řecko

Odpovědět

Tak to Ti přeju, stojí to za to!

Datum 01.04.2010

Vložil isxsnika

Titulek Re: Řecko

Odpovědět

Καλο Πασχα σε ολους!

Datum 01.04.2010

Vložil IsXsNiKa

Titulek Re: Řecko

Odpovědět

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!!

TOPlist